O firmě

Pronap > O firmě

O firmě

Základní filozofie firmy PRONAP s.r.o.

Nábytkové polotovary Vám umožní zkrácení výrobního cyklu. Dokážeme reagovat velmi flexibilně. Finalizace vašeho konečného produktu bude ve výsledku rychlejší a levnější.

Historie společnosti

Společnost PRONAP (mimochodem název je odvozen přímo z výrobní náplně - PROdukce bytkových Polotovarů) založena v roce 2000 navazuje úspěšnou éru bývalého závodu JITONA a.s. Soběslav ve Starém Plzenci, který se výrobě polotovarů věnoval již řadu let předtím.

Základním záměrem společnosti je ukázat zákazníkovi – finálnímu výrobci nábytku, že s využitím nábytkových polotovarů ušetří nejen čas – nasazení speciálních technologií umožňuje zkracovat výrobní časy, ale i peníze – vysoká efektivita výroby velkých sériích s trvalým tlakem na snižování výrobních nákladů přináší efekt stálých nízkých cen.

V souvislosti s vývojem situace na trhu s polotovary pro nábytkářský průmysl a stavebnictví se společnost v roce 2005 rozhodla k posílení tržní pozice a rozšířila výrobní portfolio o finální produkci nábytku.

Hlavním cílem je od založení společnosti budování image značky PRONAP jako synonyma profesionality, kvality a rychlého zákaznického servisu.

 

PRONAP - budova
PRONAP s.r.o.
Jiráskova 1142
332 02 Starý Plzenec
Czech Republic

ústředna: 377 923 312
obchod: 377 923 321

www.pronap.eu
info@pronap.eu
obchod@pronap.eu

 znak Starého Plzence Město Starý Plzenec

© 2022 Pronap
Všechna práva vyhrazena.

Adresa

PRONAP, s. r. o.
Jiráskova 1142
332 02 Starý Plzenec
Czech Republic

Facebokový profil Pronap Facebookový profil

nahoru

Rychlý kontakt

Ústředna: 377 923 312
Obchod: 377 923 321

www.pronap.eu
info@pronap.eu
obchod@pronap.eu